Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Zútulněte své bydlení kvalitními koberci od Vopi

Rádi byste pořídili do předsíně nový kusový koberec, avšak nedaří se Vám vybrat ten pravý? Nahlédněte do aktuální nabídky společnosti Vopi.

Vyberte si běhoun do Vaší předsíně

Kobercové běhouny jsou skvělou volbou, jak učinit předsíň domu útulnější než doposud. Kobercové běhouny se nejčastěji používají právě ve zmíněných předsíní, ale setkat se s nimi můžete také v halách či chodbách rodinných domů a bytů. Běhouny vypadají elegantně a danému prostranství dodají reprezentativní vzhled. V kombinaci s podkladem dlažby či parků vykouzlíte z předsíně skutečně království. Společnost Vopi vyrábí tyto koberce hned v několika velikostech. Vybírat můžete z nepřeberného množství odstínů. Portfolio firmy Vopi je dostatečně bohaté na to, aby si vybral i ten nejnáročnější klient. Běhoun je zpravidla obšitý chemlonem v barvě koberce. Nejčastějším materiálem k výrobě běhounů je syntetika a vlna. K běhům si můžete nechat na míru vyrobit také ze stejného materiálu i nášlapy na schody. Kobercové nášlapy na schody se ke schodům připevňují samolepící páskou. Jedině s nimi můžete zabránit opotřebení schodů a zabránit podklouznutí.

Koberec s vysokým vlasem Shaggy

V portfoliu společnosti Vopi objevíte nejen běhouny, ale také celou řadu dalších tipů koberců. Velmi oblíbené jsou dětské koberce, díky nimž můžete podpořit u Vašich dětí fantazii i kreativitu. Dětské koberce jsou nabízeny v nejrůznějších barevných provedeních. Dětské koberce plné pohádek, Disney příběhů i v motivech infrastruktur si zamiluje každé dětské oko. Naopak koberec s vysokým vlasem splňuje požadavky luxusního koberce. Kusové koberce Shaggy se hodí do každého interiéru. Lidskému oku budou lahodit krásnými barvami i několika druhy velikostí. Kusový koberec Shaggy Supreme je ručně tkaný kusový koberec, jehož vlas dosahuje délky pěti centimetrů. Všechny kousky jsou olemovány speciální lemovkou, která je skvělým pomocníkem proti třepení okrajů.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

23. 07. 2020