Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Základ každé postele

Postel je velmi důležitou součástí našeho bydlení. Nejen, že se jedná o ústřední nábytek, který si pořizujeme do ložnice, ale také má vliv na naše fyzické i psychické zdraví. Když si správně neodpočineme, naše tělo je unavené a stane se tak náchylnější k různým infekcím a bakteriím. Zároveň také nemáme dobrou náladu, což se projevuje na naší psychické kondici. Výběr té správné postele je tedy velmi důležitý a začít byste měli od základu. Vyberte si rám postele, který vám bude vyhovovat. Někteří z nás dávají přednost postelím dřevěným, jiní si raději pořídí postel kovovou. Dalším krokem je volba rozměrů postele. Dnes si můžete pořídit nejen rozměry 90x200 či 180x200, ale i další atypické rozměry.
Poté se zaměřte na rošty a matrace. Matrace jsou naprostým základem každé postele. Matrace by vám měla vyhovovat po všech stránkách. Hlavně by vám měla být pohodlná. Každému z nás vyhovuje jiná tvrdost matrace a jiný materiál, ze kterého je matrace vyrobena. Nemusíte se obávat, že vás nová matrace vyjde na velkou sumu. Dnes jsou i levné matrace velice kvalitní. Nabídnou vám pohodlí i správnou podporu pro vaši páteř. Dalším krokem je volba druhu polštářů a pokrývek. V současnosti jsou velmi oblíbené pokrývky vhodné pro alergiky. Každou postel pak dotváří zejména vhodné ložní prádlo. Kupte si takové povlečení a prostěradla, která se vám budou líbit a budou mít příjemný materiál.
Jestliže chcete matraci, která bude mít zdravotní certifikát, zvolte některou z prověřených značek. Jednou z nich je například značka Purtex od českého výrobce. Kvalita matrací Purtex byla již několikrát dokázána a právě proto jsou u mnoha zákazníků tyto matrace velice oblíbené. Účinek matrací Purtex je klinicky ověřen a vy si tak můžete být jistí, že kupujete tu nejkvalitnější matraci. Vyberte si tu nejlepší matraci pro vaši postel a váš zdravý spánek.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

20. 11. 2013