Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Výhody podlah Meister

Zařizujete firemní kancelář a rádi byste si nechali na zem položit podlahu, která se Vám bude nejen líbit, ale která bude splňovat i bezpečnostní požadavky? Nechejte si poradit od skutečných odborníků, kterými jsou pracovníci společnosti Meister. Do Vaší nové kanceláře můžete nechat položit například podlahu s antistatickou a antibakteriální úpravou.S antistatickou podlahou vytvoříte pro Vaši kancelář jedinečnou atmosféru. 

Výhody této podlahy spočívají zejména v tom, že poskytují vysoký stupeň ochrany proti mikrobům. Je tedy možné ji nechat položit také tam, kde se pohybují alergici. Antistatická podlaha disponuje také velmi vysokou ochranou vůči elektrickým nábojům, které obsahují více než dva kV.

Antibakteriální podlahy svádí úspěšný boj s bakteriemi typu zlatý stafylokok, listerie či legionella. Jedná se tedy o podlahy, které jsou jedinečnou ochrannou životního klima každé firemní společnosti i domácnosti. Veškeré technické informace i ceník naleznete na webových stránkách společnosti Meister. Velmi oblíbeným typem materiálu pro výrobu podlah je také tichý laminát.

Pod tímto pojmem se skrývají podlahy s patentovanou integrovanou protihlukovou a vyrovnávací podložkou Meister Silence Pur, das Original. Tichý laminát je typem podlahy, který vyniká jedinečnou protihlukovou ochranou i jedinečnými schopnosti přizpůsobení se podložce, na kterou byl umístěn. Laminát stejně jako například dřevěné podlahy mohou být vyrobeny v nejrůznějších vzorech. Všechny typy podlah společnosti Meister patří k těm nejkvalitnějším podlahám, které je možné v současné době za velmi příznivou cenu pořídit.                                                                 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 11. 2014