Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Výběr luxusní podlahy

Dokončujete stavbu rodinného domu a rádi byste si nyní nechali do obývacího pokoje položit luxusní podlahu? Nechejte se inspirovat německou společností Meister a splňte si Váš dlouhodobý sen o vysoce kvalitní podlaze. V nabídkovém katalogu firmy Meister najdete laminátové, dřevěné i korkové podlaze. Velmi oblíbené jsou také přírodní linolea a wood powder podlahy. Katalog si můžete prohlédnout na této webové adrese www.meister-podlahy.cz.

Společnost Meister se nezaměřuje jen na prodej podlah, nýbrž také na jejich výrobu. Díky tomu se dokáže společnost Meister vžít do potřeb všech zákazníkům, kterým se snaží vyjít vstříc s jakýmkoliv požadavkem. Při koupi podlahy můžete zároveň vybrat také veškeré příslušenství od světel po lišty. Právě tato možnost Vám umožní sladit interiér obývacího pokoje podle aktuálních módních trendů. Všechny podlahy od Meister dosahují vysoké životnosti.

K jejich přednostem patří to, že se velmi jednoduše udržují. Všechny druhy Meister podlah jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Při výrobě podlah klade společnost Meister vysoký důraz na ekologické výrobní postupy, které umožňují vyrobit nejen podlahu první třídy, ale také šetří ekologické prostředí. Společnost Meister byla první společností, která rozpoznala technologickou převahu třívrstvých krytin a HDF. Hlavním důvodem k používání této technologie je vysoká tvarová a rozměrová stabilita, stabilizace nášlapné vrstvy, nízký tepelný odpor a výrazné snížení kročejového a prostorového hluku. Vyberte si luxusní podlahu, která bude chloubou Vaší domácnosti.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 12. 2016