Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Vířivky

Trávíte rádi svůj volný čas relaxací v aquaparcích či v městských koupalištích, avšak byste si rádi dopřáli trochu více soukromí, a proto zvažujete pořízení vlastního bazénu? Odpočinek v bazénu může být skvělou příležitostí, jak si vyčistit myšlenky a načerpat novou energii. V bazénu nemusí člověk pouze plavat či se potápět, ale také cvičit.  

Pobyt v bazénu může sloužit také k nejrůznějším rehabilitacím. S výběrem toho správného bazénu právě pro Vás Vám může pomoci společnost Albixon, která se již dvacet let zabývá výrobou a montáží bazénů a zastřešení bazénů. Kromě toho je společnost Albixon předním dodavatelem vířivek, infrasaun i nejrůznějšího bazénového příslušenství. Dále si zde http://www.albixon.cz můžete pořídit také čistírny odpadních vod a jímek. V katalogu bazénů naleznete samonosné, přelivové, laminátové i fóliové zapuštěné bazény.

Velmi oblíbenou varinatou se v poslední době stávají také nadzemní bazény. Ten pravý odpočinek můžete prožít také ve vířivce, která umožňuje masážní i relaxační koupele. Pobyt ve vířivce Vám může pomoci odobroutat bolesti zad, hlavy i krční páteře. Rozhodnete-li se pro pořízení vířivky, měli byste vědět, že mnohem důležitější než počet trysek, je jejich uspořádání. Navíc u tzv. hydromasážních trysek je možné nastavit také síla vodního proudu vířivky. Síla vodního proudu vířivky však nemá nic společného s intenzitou masáže.

Společnost Albixon nabízí vířivky Jacuzzi, vířivky Brilix a mobilní nafukovací vany. Vířivky Brilix pomáhají člověku také dopřát si kvalitní a zdravý spánek a zbavit se tak nespavosti. Zlepšuje krevní oběh a činnost srdce. Navíc si touto cestou budete moci dopřát romantických chvil se svou partnerkou. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 10. 2013