Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Vířivky Albixon

Rádi navštěvujete wellness centra, kde si můžete dopřát zaslouženého odpočinku ve vířivce? Díky skvělým cenám a bohaté nabídce si nyní můžete pořídit vířivku i k Vám domů. Společnost Albixon nabízí bohatou škálu nejrůznějších bazénu, vířivých van i infrasaun. Vířivky sebou přináší řadu výhod. Mezi ně bez pochyb patří schopnost uvolnění zatuhlých svalů i nasbírání sil pro celé tělo a duši. Také rehabilitační lékaři často nabízí vodovou léčbu jako jeden ze způsobu rehabilitací. Hydromasáž má pozitivní účinky na krevní oběh, zmírňuje napětí svalů a odstraňuje stres.

Společnost Albixon nabízí vířivky značek Brilix a Jacuzzi. Vířivky Jacuzzi je možné pořídit v nejrůznějších velikostech, barvách i provedeních. Tento typ značek se skvěle hodí jak pro soukromé účely, tak do nejrůznějších hotelů, wellnesscenter a podobně. V nabídkovém katalogu společnosti Albixon najdete hned pět druhů Jacuzzi vířivek. Velmi oblíbená je zejména vířivka Jacuzzi Experience. Například vířivka modelu Alimia Blower kruhového tvaru nabízí možnost odpočinku pro šest až sedm osob. Průměr vany činí 237 cm, takže se vejde i do menších prostor. Jedinečný odpočinek v této vířivce dopřává dvacet osm trysek.

Také vířivky značky Brillix je možné objednat v nejrůznějším provedení. Rádi byste si pořídili vířivku, avšak bojujete s nedostatkem místa, nevadí, neboť vířivka Rose nezabere příliš místa a přesto Vám pomůže uvolnit Vaše tělo a dopřát mu zasloužený odpočinek. Tato vířivka i přes svou malou dispozici nabízí pobyt až třem lidem.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

20. 05. 2014