Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Venkovní vířivé vany

Je spousta zajímavých hotelů, které čím dál častěji nabízejí svým klientům různé wellnessové pobyty. V rámci těchto pobytů můžete absolvovat nejrůznější procedury, které vám pomohou zrelaxovat unavené tělo a takzvaně dobít baterky. Za zmínku však také stojí to, že se často můžeme setkat s tím, že si lidé kupují a instalují vířivé vany přímo k sobě domů. Nejsou pak závislí na hotelové nabídce a mohou se spolehnout na to, že jejich relaxační vířivá vana je pro ně dostupná naprosto kdykoliv. Zvláště pak oceníte soukromí, které vám ve společné vířivé vaně na bazéně jen těžko kdokoliv dopřeje. Nemluvě o tom, že i přes sebevětší hygienické opatření bude vaše domácí vana vždy čistější, než vana sdílená s jinými lidmi.

Společně s vířivkou si můžete na zahradu nechat zabudovat také bazén, který vám nejen pomůže osvěžit tělo, ale při jeho pravidelném používání také zapracujete na svém zdraví. Zvláště pokud si pořídíte bazén s takzvaným protiproudem, v němž si na několika metrech délky můžete nastavit rychlost a reálně uplavat klidně několik kilometrů. V případě pravidelného sportování oceníte zejména moderní zastřešení bazénů, které plní hned několik funkcí. Jedna z nich je, že je bazén chráněn od polétavého nepořádku a další, ne však nepodstatná, je šetření nákladů na vytápění. Bazén je totiž zastřešením izolován a můžete jej používat v každém ročním obodbí, aniž byste museli být mistři v otužování.

Při výběru vhodné varianty rozhodně záleží na vašich preferencích a vašich požadavcích. To znamená, že pokud toužíte po lehkém houpání na nafukovacím lehátku, nemusíte si pořizovat bazén s dvaceti metry délky. Pokud však toužíte po pravidelných ranních rozplavbách, pak je právě délka či volba protiproudu pro vás to nejdůležitější. Rozhodně se obraťte na profesionály, kteří vám s vhodným výběrem bazénu pomohou. Takové odborníky naleznete například na webové adrese www.albixon.cz, která nejen provozuje poradenství při koupi a údržbě bazénu, ale navíc vám může přímo široký sortiment bazénů nabídnout.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

22. 04. 2013