Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Tapety z interiérového studia Orsei

Rozhodli jste se konec léta věnovat nové výzdobě Vašeho domu či bytu? Přemýšlíte, zda barevně vymalovat zdi Vašich pokojů nebo zda zdi raději pokrýt tapetami? Tapety na zeď jsou v poslední době čím dál tím oblíbenějším dekorativním povrchem zdí našich domovů. Lidé je používali již před mnoha stovkami let a dnes se vrací opět do módy.

Možná jste o letošních prázdninách navštívili některý z mnohých českých zámků, kde Vám průvodkyně ukazovaly tapety, které měly v oblibě majitelé těchto historických objektů. Ještě před obdobím baroka se používaly na zdi výhradně tapety vyrobené ze zvířecí kůže. Od 17. století přišly do módy tapety vyrobené z textilií či papíru.

Tapety na zeď však netvoří pouze jedinečný dekorativní doplněk místností, ale těší se velké oblibě také zejména proto, že se jim daří v pokojích udržet teplo. V interiérovém studiu Orsei naleznete širokou nabídku tapet na zeď, jejichž autory jsou přední světoví designéři.

Tyto tapety jsou zdobeny nejrůznějšími ornamenty a vzory. Záleží pouze na Vás, zda upřednostníte jednodušší motivy, nebo zda se rozhodnete trochu experimentovat a vybrat si jako dekoraci například obývacího pokoje něco originálnějšího.

Tapety z interiérového studia Orsei můžete použít jak pro soukromé účely, tak do hotelových či kancelářských prostor. S instalací tapet od této společnosti si nemusíte lámat hlavu, neboť zaměstnanci interiérového studia Orsei Vám při dodání tapety sami nalepí. Textilní tapety jsou také dobře udržovatelné. Pokud se Vám budou zdát špinavé, stačí je pouze vysát.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 08. 2013