Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Správa nemovitostí bezstarostně

Přerůstá Vám správa Vašich nemovitostí přes hlavu? Rádi byste si nechali poradit skutečnými odborníky? Správu nemovitostí může vykonávat buď to sám majitel, nebo externí společnosti. Díky společnosti Parkers bude Vaše hospodaření mnohem efektivnější než doposud. Pražská společnost Parkers díky svým mnohaletým zkušenostem v oboru správy SVJ a bytových družstev je skutečným odborníkem v této oblasti.

Poskytuje jak komplexní servis, tak dílčí služby. To tedy znamená, že se na tuto společnost můžete obrátit jak ve chvíli, kdy si nevíte rady s celým hospodařením, tak například pouze s opravami závad inženýrských sítí. Ačkoliv společnost Parkers sídlí v Praze, nabízí své služby po celém území České republiky.

Rozhodnete-li se svěřit správu svých nemovitostí do rukou společnosti Parkers, nemusíte se obávat, že byste tím ztratili přehled o jednotlivých činech týkajících se Vašeho majetku. Po celý den budete mít kdykoliv k dispozici možnost podívat se, co se právě s Vaším majetkem děje. Správa nemovitostí obvykle zahrnuje jak ekonomické, tak technické služby. Společnost Parkers nabízí i tak zvané služby extra, které zahrnují například služby v inženýrských i právních oblastech.  

Právní služby pak konkrétně obsahují například zajištění služeb advokáta, zajištění auditu uzavřených smluv nebo zajištění zápisů změn do rejstříku a sbírky listin. Bližší informace k jednotlivým službám naleznete pod touto webovou adresou: http://www.svjonline.cz/. Díky kvalitní správě nemovitostí od společnosti Parkes můžete ušetřit finance na rozšíření služeb pro Vaše nájemníky. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

13. 09. 2013