Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Spolehlivý úklid bytových domů Praha

Nezbývá Vám dostatek času na úklid společných prostor v panelovém domě, v němž bydlíte, a rozhodli jste se po společné domluvě s ostatními majiteli či nájemníky bytů pro spolupráci s některou z úklidových firem? Nechat si uklidit společné prostranství domu je nejen pohodlné, ale také moderní. Kromě toho spolupráce s kvalitní úklidovou společností šetří čas, který může využít efektivněji ve Váš prospěch. S hledáním kvalitní úklidové firmy si nemusíte lámat hlavu zbytečně dlouho, neboť pražská firma ServiceCrew je skutečným odborníkem na pravém místě. Veškeré potřebné informace o jejích službách naleznete na této webové adrese www.servicecrew.cz

Oproti jiným úklidovým firmám, které obvykle společné prostory bytových domů zametají, sází ServiceCrew na vysávání. Nemusíte se taktéž obávat toho, že by při úklidu bylo použito více vody nebo čisticího prostředku, než je potřebné. Spolehnout se můžete rovněž na to, že Vaše společné prostory budou uklizeny od řádně proškoleného personálu, který je plně zodpovědný za čistotu Vašeho domu. Úklidová společnost ServiceCrew se plně přizpůsobí Vašemu požadovanému dnu a hodině pravidelného úklidu. S úklidem bytových domů Praha budete maximálně spokojeni. 

Ke standardnímu úklidu bytových domů Praha patří úklid jednou týdně, jehož součástí je zametení a vytření společných prostor, otření prachu z madel zábradlí a parapetů, zametení okolí popelnic a přístupových cest k popelnicím. Jednou za týden ServiceCrew provede i zametení a vytření výtahových kabin a umytí ovládacích panelů výtahu. Dvakrát ročně se ServiceCrew postará o mytí oken a vstupních dveří do společných prostor, mytí osvětlovacích těles, zábradlí, zvonků, vypínačů a poštovních schránek. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 07. 2015