Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Schodiště pro váš dům

Schodiště je okrasou a zároveň nutností pro každý vícepatrový dům. Rozhodli jste se postavit dům s patrem? Nebo potřebujete nové schodiště do již postaveného domu? V obou případech musíte začít vybírat to pravé schodiště pro vaše bydlení. Schodiště mohou být součástí obytného prostoru, nebo mohou být také umístěny například ve venkovních prostorech. Rozhodnutí, kam schodiště umístíte, je nevratné, a proto je dobré toto rozhodnutí opravdu dobře zvážit. Schodiště v obytném prostoru by mělo být v souladu s okolním interiérem. Schodiště také nemusíte schovávat v tmavých koutech domu jako nutné zlo, ale můžete z něj vytvořit krásnou dominantu celého prostoru. Vyberte si odbornou firmu, která pro vás vytvoří stylové a zároveň kvalitní schodiště.
Při výběru konkrétního typu schodiště a materiálu, ze kterého má být schodiště vyrobeno, myslete také na praktickou stránku věci – tedy na to, jak budete schodiště udržovat. Skleněná schodiště jsou opravdu krásná, ale údržba je velmi náročná. Pokud máte malé děti nebo domácí mazlíčky, raději zvolte jiný materiál. Ideální jsou dřevěná schodiště nebo kovové schodiště. S kovovými schodišti se můžete setkat nejčastěji v exteriérech, ale dnes se stále častěji používají také v obytných prostorech. Při výběru schodiště také nezapomeňte zohlednit jeho šířku. Pokud zvolíte příliš úzké schodiště, může se vám stát, že budete mít problémy například při stěhování nábytku nebo vynášení větších předmětů.
Dřevěná i kovová schodiště nabízí společnost Swn Moravia, která není pouze dodavatelem, ale také výrobcem. Můžete se tak dohodnout na všech detailech. Swn Moravia prodává také zábradlí a další doplňky. Katalog nabízených typů schodišť si můžete prohlédnout na webové adrese http://www.swn-schody.cz/. Zde si také můžete prohlédnout video prezentaci této společnosti. Swn Moravia – to je synonymum pro kvalitu a spolehlivost. Nechte si vytvořit své schodiště u profesionálů. Vyrobí pro vás jak klasická schodiště, tak i moderní (například točitá schodiště).

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Schody od SWN Moravia: Máme doma schody od... 1 Lenka B. 28. 08. 2013
číst vše Nový příspěvek

27. 06. 2013