Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Přírodní linoleum

Vybavujete dům a rádi byste si pořídili kvalitní podlahu? Meister podlahy splňují i ty nejnáročnější zákaznické požadavky. Velké oblíbenosti se v posledních měsících těší zejména přírodní linoleum, jejich konkrétní nabídku naleznete na této webové adrese www.meister-podlahy.cz.

Pro tento druh podlahy je charakteristická zejména ekologičnost. Přírodní linoleum se vyznačuje rovněž přírodními antibakteriálními a antialergickými vlastnostmi. Přírodní linoleum je populární také díky stabilním, voděodolným a otěruvzdorným vlastnostem.

Na přírodním linoleu se můžete bez obav pohybovat na kolečkové židli. Tento druh podlahy je rovněž velmi odolný vůči skvrnám. Přírodní linoleum v sobě obsahuje lněné oleje a korkovou drť. Lněný olej je získáván z rostlin lnu, pryskyřice a moučky dřevité. Korek se získává z kůry korkového dubu. Vše pospolu drží jutová síť. Díky svému elegantnímu vzhledu se přírodní linoleum skvěle hodí, jak do moderně, tak prakticky zařízených domácností. Přírodní linoleum je vhodné umístit také do kancelářských prostor, lékařských čekáren a butiků.

Přírodní linoleum se nedoporučuje pokládat do koupelen a saun. Velkou pozornost si kromě výběru linolea vyžaduje také povrch, na který bude toto linoleum položeno. Podlaha by měla být suchá, pevná a také rovná. Na výše webové adrese najdete také vysoce luxusní podlahy vyrobené z laminátu, dřeva, korku a wood powder. V nabídkovém katalogu společnosti Meister naleznete také bohaté doplňkové zboží, jako jsou lišty a podobně. Navštivte webové stránky společnosti Meister a vyberte si podlahu Vašich snů. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

13. 06. 2014