Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Přírodní linoleum do zrekonstruovaného bytu

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytu a rádi byste nechali do dětského pokoje položit přírodní linoleum? Vyberte si vzor přírodního linolea z internetové prodejny německé společnosti Meister. Porfolium německé společnosti Meister si můžete prohlédnout na našich webových stránkách www.meister-podlahy.cz.

Přírodní linoleum představuje přírodní produkt, který je vyráběn společností Meister z oleje lisovaného z lněných semen. Do oleje se přidává přírodní pryskyřice, vápenná a dřevěná moučka. Za pomocí oxidace vzniká směs, která se zahřívá na předepsanou teplotu. Směs je posléze nanesena na jutovou osnovu. Vyrobená hmota je válcována a sušena a nakonec vznikne vysoce kvalitní a odolný produkt. Zákazníci si v současné době mohou vybrat přírodní linoleum z několika barev a vzorů. Díky svému ojedinělému designu se hodí, jak do moderních interiérů, tak domácností.

V nabídkovém katalogu německé společnosti Meister navíc najdete kolekci LID 300 S Puro, která byla vyrobena s vlastnostmi korkového protihlukového kašírování o tloušťce 1 mm. Přírodní linolea od německé společnosti Meister disponují přirozeně antistatickými a antibakteriálními vlastnostmi. Přírodním linoleem je možné vybavit, jak domácnost, tak lékařská zařízení, jako jsou nemocnice, soukromé ordinace lékařů i polikliniky. Přírodní linoleum díky svým vlastnostem najde své upotřebení také v bezprašných prostředích. Velkou výhodou přírodní linoleí je, že se mohou pokládat i na podlahy s kontrolovaným teplovodním podlahovým topením.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 03. 2017