Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Obklady do kuchyně Keramika Soukup

Rozhodli jste se vybavit si k letošním Vánocům novou kuchyň a rádi byste si vybrali kachličky podle Vašeho vkusu? Nechejte se inspirovat nabídkou společnosti Keramika Soukup. Tato společnost moc dobře ví, že svět vybavení kuchyní se neustále vyvíjí a že je potřeba jej neustále sledovat. Zatímco dříve byly sotva stěží sehnatelná dlažba do kuchyně o rozměru 10 x 10 centimetrů.  

Dnes je sortiment zboží tak široký, že si i ten nejnáročnější zákazník může klást vysoké požadavky. Společnost Keramika Soukup klade velký důraz, jak na vzhled dlažby a obkladů do kuchyně, tak na funkčnost pracovní desky. Dnes si každá hospodyňka může zvolit barvu kuchyňské linky i kuchyňských obkladů, jaká se jí líbí. Velmi útulnou kuchyni si můžete vytvořit pomocí kuchyňských obkladů a dlažeb značky ABK typu Petraia. Veškerý sortiment zboží naleznete na této webové adrese www.keramikasoukup.cz.

Tato sada se skvěle hodí ke světlé kuchyňské lince. Patříte-li k extrovertům a rádi byste si zařídili kuchyň v pastelových barvách, pak Vám společnost Keramika Soukup doporučuje k pořízení obklady a dlažbu Vintage. Pro tuto kolekci jsou typické lehké proužkované linie. Hrany obkladu jsou zkoseny tak, aby vytvářely 3D efekt diamantu. Tento design si můžete vybrat hned v šesti barvách. Velmi oblíbená je, jak červená barva, tak fialová. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 11. 2014