Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Nové obklady do kuchyně a koupelen

Rozhodli jste se o letošních prázdninách zrekonstruovat si své bydlení? Možná, že patříte k lidem, kteří se před pár lety při nastěhování do nového bytu či domu rozhodli, že rekonstrukci koupelny a kuchyně nechají na pozdější dobu a právě nyní máte pocit, že nadešel ten správný čas?

Chystáte-li se rekonstruovat koupelnu, měli byste mít představu o tom, jaké kachličky případně jakou dlažbu byste rádi umístili na zdi či podlahy, abyste se cítili ve Vaší koupelně pohodlně a příjemně. Dnešní trh nabízí pestrou nabídku tohoto sortimentu, stačí jen pečlivě zvážit, co by se Vám líbilo, případně se poradit s odborníky. Spousta lidí si vybírá kachličky do koupelny tak, aby celá místnost již při vstupu do ní vyzařovala teplo. Ideální je také skloubit cenu s Vaší oblíbenou barvou. Při nákupu byste také měli myslet na to, že co je módním hitem dnes nemusí být trendem za deset let, proto je také na místě vybírat takové obklady do koupelny, které budou nejen barevně hezké, ale také praktické.

Také byste měli mít ještě před nákupem jasno, kolik budete takových kachliček přesně potřebovat. Vždy je lepší mít více obkladaček po ruce než zjistit, že jich máte málo a že třeba právě takové jaké máte doma, již nemůžete sehnat. Na této internetové stránce: http://www.keramikasoukup.cz/ najdete spoustu krásných typů a vzorů obkladů jak do koupelny, tak do kuchyní.

Po rekonstrukci koupelny můžete přijít na řadu dlažba do kuchyně. Kuchyně je místností, kde trávíme většinu našeho volného času, proto bychom na ni neměli zapomínat a věnovat jí patřičnou pozornost. Léto je ideálním časem pro úpravu Vašeho bydlení, proto neotálejte také Vy s rekonstrukcí.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

03. 07. 2013