Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Markýzy

Rádi byste dříve, než začne jaro, provedli menší úpravu Vašeho bydlení a nechali si nainstalovat na okna nové žaluzie? Žaluzie se dnes vyrábí z nejrůznějších materiálů a bezpochyby plní skvěle svou funkci při stínění interiérů v období, kdy do místnosti nepříjemně svítí sluneční paprsky. Spousta lidí má ve zvyku stáhnout žaluzie také večer před tím, než ulehne ke spánku.

Ráno je tak díky tomu v létě nebudí sluníčko a mohou bez rušení zejména o víkendu užívat odpočinku. Žaluzie můžete mít jak lákové, tak kovové, dřevěné, ale i bambusové. V podstatě můžeme rozlišovat dva typy žaluzií a to žaluzie horizontální a vertikální. Přičemž horizontální žaluzie se doporučují používat dohromady s plastovými, dřevěnými okny a eurookny. Vertikální žaluzie nachází své uplatnění při kombinaci s atypickými okny, v kancelářích i velkých plochách.

 Vlastníte – li rodinný dům, přijdou Vám v létě vhod i takzvané markýzy, pod nimiž si lze představit venkovní látkové stínění. Pod markýzami i pergolami si budete moci v klidu vypít kávu i v těch největších letních vedrech. Markýzy se dělí podle konstrukce na klasické, polokazetové, kazetové a košové.

Přináší sebou především spoustu předností při zastínění větší plochy teras, balkónů i prosklených výloh. Prohlédněte si aktuální nabídku společnosti Žaluzie – proklima a vyberte si sami mezi výsuvnými, kazetovými markýzami, fasádními clony či pergolami ty, které budou ty pravé právě pro Vaši domácnost. Celou nabídkou najdete také na této webové adrese: www.zaluzie-proklima.cz/markyzy-pergoly

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

25. 02. 2014