Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Kvalitní podlahy Meister

Rekonstruujete domácnost a rádi byste si nechali položit také novou podlahu? Nechejte se zlákat nabídkou společnosti Meister, která je skutečným odborníkem na výrobu nejrůznějších podlah. Její podlahy jsou kvalitní, vysoce funkční a nachází využití, jak v komerčních prostorech, tak v domácnostech. Vybrat si můžete ze široké nabídky laminátových, dřevěných i korkových podlah. Velmi oblíbené jsou také wood powder podlahy a linoleum. Nabídkový katalog naleznete na této webové adrese www.meister-podlahy.cz

Řada domácností dnes upřednostňuje před pravými dřevěnými podlahami laminátové podlahy. Jedním z hlavních důvodů je to, že laminátové podlahy jsou vysoce ohleduplné vůči životnímu prostředí. Druhým hlavním důvodem je také to, že vypadají opravdu skvostně. Laminátové podlahy mají tu schopnost, že jsou od dřevěných podlah na první pohled takřka nerozeznatelné. Tento typ podlahy je však rovněž extrémně robustní a velmi odolný. Při výrobě dřevěných podlah společnost Meister klade velký důraz na ekologické výrobní postupy a produkty. Společnost Meister jako první firma zabývající se výrobou kvalitních podlah přišla na výhodu třívrstvých dřevěných krytin na HDF.

Takovýto typ podlah je vysoce odolný vůči vtiskům. Technologická převaha třívrstvých dřevěných krytin na principu HDF umí snížit kročejový a prostorový hluk. U dřevěných podlah se můžete spolehnout také na vysokou stabilitu a zdravé klima. Děsit se nemusíte ani složité pokládky. Nejste-li si jistí, jakou barvu dřevěné podlahy si nechat položit do Vašeho obývacího pokoje, pak byste měli vědět, že vlivem slunečního záření dochází ke změnám barvy. Na základě intenzity slunečních paprsků se světlé dřevo stává tmavším a tmavé dřevo světlejším. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 06. 2015