Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Kvalitní nástěnné hodiny

Připadají Vám stěny Vašeho obývacího pokoje či kuchyně neustále prázdné? Možná jste přemýšleli nad pořízením nějakého hezkého obrazu s krajinou či zátiším květin. Vhodnou dekorací se mohou stát také nástěnné hodiny. Díky nástěnným hodinám budete mít kdykoliv přehled o tom, kolik je právě hodin.

Při výběru nástěnných hodin se můžete držet osvědčené tradice a vybrat si nástěnné hodiny ve stylu kukaček. Obdivovali jste jako děti u babičky na prázdninách kyvadlové podlahové hodiny? Nyní máte jedinečnou možnost za velmi výhodnou cenu pořídit si podobné hodiny i Vy. Tento typ hodin se vrací opět do módy.

Kyvadlové hodiny vyhotovené například z olše vytvoří neodolatelný celek s ostatním nábytkem ve Vašem obývacím pokoji a Vy se při vzpomínkách vrátíte opět do bezstarostných dětských let. Většina kyvadlových hodin má uvnitř hrací strojek, který odehraje znělku Vámi zvolenou dobu. Není tedy problém, nastavit je tak, aby znělku odehrály ve čtvrt, v půl, ve tři čtvrtě i v celou. U některých hodin lze odbíjení hodin v noci vypnout.

V nabídce www.hodinky-klenoty.cz objevíte hodiny jednoduššího i nápadnějšího stylu. Zatímco do obývacích pokojů volíme častěji hodiny s modernějším designem, u kuchyní je tomu spíše naopak. Z praktických důvodů u těchto hodin zejména ženy, které tráví v kuchyni při vaření spoustu času, upřednostňují hodiny s čitelným číselným ciferníkem.

Velkou výhodou nástěnných hodin JVD RH26.1 je zejména to, že neukazují pouze přesný čas hodin, ale také teplotu v místnosti. Oproti tomu nástěnné hodiny kolekce Technokrat ukazují kromě toho také vlhkost v místnosti. V nabídce elektronického hodinářství hodinky-klenoty.cz dětské nástěnné hodiny, které by neměly chybět v žádném dětském pokoji. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Kyvadlové hodiny JVD: Jsem trochu blázen do... 0 Vašek 10. 01. 2015
Nástěnné hodiny mají stále svoje kouzlo: Na chalupě máme... 0 Jura K. 24. 09. 2013
číst vše Nový příspěvek

12. 09. 2013