Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Kde vám pomohou s vaší stavbou?

Rozhodli jste si splnit svůj sen? To je jen dobře. Bohužel realizace některých snů, jako je například nově postavený dům, není pouze ve vašich silách. Na stavbu si musíte najmout firmu, která váš sen zrealizuje. Samozřejmě doufáte, že jste si vybrali dobrou firmu, na kterou se můžete spolehnout. Mnoho lidí před vámi se však přesvědčilo o tom, že vše nemusí být tak růžové, jak se to na první pohled zdá. Je tedy lepší nenechat nic náhodě či štěstěně, ale vše si právně pojistit. Při tak velkých investicích, jako je stavba jakékoli nemovitosti, se obezřetnost rozhodně vyplatí. Přece nechcete přijít o své těžce vydělané peníze!

Kdo vám tedy může s vaší stavbou pomoci? Jednoznačně to je stavební dozor. Opravdu je velmi důležité nechat si průběh stavby kontrolovat nezávislým odborníkem. Stavební poradenství Brno vám právě tuto službu nabízí. Nezaujatý odborník bude dohlížet, zda celá stavba postupuje podle daných plánu i zda stavbyvedoucí nepoužívá například nekvalitní stavební materiál. V případě jakýchkoli nesrovnalostí se o všem ihned dozvíte a budete to moci řešit. V nejhorším případě – soudním sporu – navíc budete mít trumfy v ruce. Buďte chytří a vše proberte se stavebním poradcem. Stavební poradenství můžete využít nejen v případě, že stavíte vlastní nemovitost, ale i když ji pouze kupujete. Aspoň si budete moci být jistí, že nekupujete zajíce v pytli s mnoha skrytými vadami.

Jedním z předních odborníků zabývajících se stavebním poradenstvím je Ing. Ivan Reigl. Této činnosti se věnuje již řadu let a má tak mnoho důležitých profesních zkušeností. Kromě stavebního poradenství se věnuje i technickému dozoru, inspekci nemovitostí i stavebnímu dozoru. Chcete se o těchto službách dozvědět více? Informace najdete na internetové adrese www.stavebnidozor-brno.cz. Zde jsou k dispozici také všechny potřebné kontakty. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 12. 2014