Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Generální úklid i s čištěním koberců

Rádi byste v adventním období věnovali čas také generálnímu úklidu Vaší domácnosti? Pokud se plánujete při vánočním úklidu zaměřit také na čistění koberců, pak se Vám jistě bude hodit kontakt na společnost Šachmat. Bližší informace o společnosti Šachmat najdete na této webové adrese www.sachmat.com. Naši společnost si můžete k Vám domů zavolat také po konečné dostavbě či rekonstrukci Vašeho rodinného domu. 

Tato společnost provádí čištění koberců, čalounění i sedacích souprav pomocí tak zvaného mokré čištění. Při extrakčním čištěním koberců je na znečištěné místo naneseno čistící médium, které se nechá nějakou dobu působit. Díky extrakčnímu kartáčovému čistění se uvolní také hloubkové nečistoty, které jsou také s čisticím médiem nakonec vysány. Čistící médium, které používá společnost Šachmat je vhodné pro všechny typy materiálů koberců a čalounění.

Po provedení vyčistění koberce, si můžete nechat na Váš koberec nechat nanést nástřik impregnace. Impregnace zabraňuje vpití tekutiny do tkaniny a navíc napomáhá zachovat barvy, vzory i strukturu koberce či sedacích soupravy nebo čalounění. Impregnace zvyšuje také odolnost proti opotřebení tkaniny a sešlapání koberců. Svým složením se podobá jemnému pracímu prášku s obsahem přírodních mýdel. Mokré čištění koberců se používá nejen k odstranění nečistot, prachu a roztočů, ale také přispívá k obnovení původních vlastností koberce.

S čištěním koberců Olomouc budete maximálně spokojenosti. Ke spokojenosti přispívá také možnost domluvit se na čištění koberců či sedacích souprav také ve večerních hodinách a o víkendech. S pomocí společnosti Šachmat se pro Vás úklid Vaší domácnosti stane hračkou.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 11. 2016