Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Quick - step podlahy z Keramiky Soukup

Stavíte dům a rádi byste si Váš domov vybavili kvalitní podlahou? Nechejte se inspirovat podlahami z Keramiky Soukup. Velmi oblíbené v poslední době jsou zejména podlahy Quick – Step. Tento typ podlahy se vyznačuje dlouhodobou životností a to až obdivuhodných dvacet pět let. Podlahy Quick – Step i podlahy Plzeň mohou zákazníkům nabídnout tuto dlouholetou životnost především díky tomu, že jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů.

Jádro podlahy je vyhotoveno z kompozitního dřeva. Tato vlastnost zajišťuje podlahám Quick-Step nejen dlouholetost, ale také stabilnost. Quick – Step podlahy se velké oblibě těší také kvůli jejich jedinečné odolnosti vůči opotřebení, poškrábání a skvrnám. Tu svou vysněnou podlahu si můžete u této značky vybírat hned ze tří typů. Buď si můžete objednat laminátové provedení, nebo dřevěnou podlahu. Třetím typem jsou tak zvané vinylové podlahy. Konkrétní nabídku najdete na této webové adrese http://www.keramikasoukup.cz/katalog/quick-step.

Vinylová podlaha Livyn je zástupce velmi tiché podlahy. Při chůzi po její ploše si budete připadat velmi pohodlně a získáte pocit, jako kdybyste chodili po skutečné dřevěné podlaze. V neposlední řadě je pro ni typická vysoká odolnost proti poškození a nárazům. Do kuchyně se z této řadě skvěle hodí vinylová podlaha Essential V4, kterou můžete umístit rovněž do komerčních prostor s minimálním zatížením.

Objednat si ji můžete v imitaci dubu, ořechu a merbau. S Quick-Step podlahami budete více než spokojeni a Váš domov se promění v království, které Vám budou všechny návštěvy tiše závidět. 

Diskuze k článku

Diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek.

Nový komentář

23. 06. 2014