Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Dětské koberce od Vopi

Postavili jste si rodinný dům a nyní byste ráda vybavila dětský pokoj Vašim dětem? U společnosti Vopi najdete spoustu typů pro dětské koberce do dětských pokojů. Z dětských koberců od Vopi vyzařuje barevnost, která u dětí způsobuje radost z hraní na tomto koberci. Na dětských kobercích od společnosti Vopi se mohou malí chlapci prohánět s autíčky. Jako ideální se pro tyto hrátky jeví zejména koberce z klasického smyčkového materiálu, lemované chemlonem. T

yto koberce jsou odolné vůči pošpinění. K jejich očistění stačí čistá vlažná vody, měkký kartáček s mýdlem nebo pracím práškem. Tyto koberce disponují nejrůznějšími motivy. Velmi oblíbené jsou zejména dětské koberce silnice Rally, které znázorňují skutečné město a silnice, na niž se mohou prohánět skutečná dětská autíčka. Jezdíte často a rádi k prarodičům na venkov, kde si Vaše děti hrají se zvířátky, pak jim umožněte mít takovou malou venkovskou farmu na jejich dětském koberci. Některé dětské koberce znázorňují také dresy populárních sportovců. Je tomu tak zejména v případě fotbalisty Messiho.

Na jiných dětských kobercích jsou vytisknuty oblíbené dětské postavičky jako například TinkerBell,Sněhurka, Hello Kitty nebo Pat a Mat. Jednotlivé koberce si můžete prohlédnout na této webové adrese www.vopi.cz. Máte-li doma více než jedno dítě, pak byste jim do dětského pokoje mohla nechat položit koberec s imitací „Člověče, nezlob se“. Snad každé dítě si rádo sem tam zaskáče panáka či zahraje s ostatními dětmi Twister nebo kopanou, také tyto obrázky naleznete na kobercích od Vopi. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

17. 09. 2014