Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Dekorování

Hledáte práškovou lakovnu, která umí dokonale upravit povrch nejrůznějších materiálů? Díky službám práškové lakovny Albixon mohou získat Vámi vybrané předměty neodolatelný vzhled. Prášková lakovna Albixon se věnuje úpravě povrchů již celou řádku let a od té doby se zařadila mezi špičkové lakovny nejen u nás, ale také ve střední Evropě. Své služby i technologie neustále vyvíjí, takže její služby jsou uzpůsobeny aktuálním trendům. Svěříte-li se do péče práškové lakovně Albixon, nemusíte se obávat, že byste na výslednou práci dlouho čekali.

Navíc se nemusíte obávat přijít se svými specifickými přáními, je-li to alespoň trochu v silách této společnosti, vždy Vám vyjde vstříc. Bližší informace i s ceníky naleznete na této webové adrese: www.praskovalakovna.cz.

V poslední době se čím dál tím oblíbenějším způsobem upravení povrchu stává dekorování. Tuto službu nabízí rovněž prášková lakovna Albixon, která dekorování provádí pomocí linky Decoral. Výsledného nezaměnitelného vzhledu nalakovaného vzhledu lze docílit pomocí nanesení speciální práškové barvy a následnou sublimací inkoustu z transferované fólie. Do této fólie je poté umístěn lakovaný předmět.

Záleží pouze na Vás, zda si zvolíme pro dekorování imitaci dřeva, žuly, pvc či mramoru. Rozhodnout se můžete také pro jiné nevšední vzory. Zvolit si můžete nejen vzory, ale také různé odstíny barev. Pomocí dekoral technologie je možné nalakovat celý povrch daného předmětu v rozměrech až devět metrů na délku. Tato technologie zaručuje vysokou kvalitu, dlouhou trvanlivost i neustálý neodolatelný vzhled. Vytvářet lze rovněž dokonalé trojrozměrné obrazy. V současnosti se dekorování stává čím dál tím oblíbenějším také v domácnostech a kancelářích. S dekorováním získají i starší předmětyšmrnc.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

11. 09. 2013