Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Čištění koberců

Přelom února a března nepřináší pouze dětem na základních školách a studentům středních škol jarní prázdniny, ale vybízí spoustu z nás také k jarnímu úklidu. Snad každou součástí velkého úklidu tvoří protřídění skříní s oblečením, vygruntování obývacích prostor i vyčistění koberců. Minimálně jednou do roka bychom na čištění koberců měli zavolat specialisti, kteří díky extrakčnímu čištění vyčistí koberce tak, že budou vypadat zase jako nové. Touto službou se zabývá také společnost Šachmat, jejíž nabídku najdete rovněž na této webové adrese: www.sachmat.com/cisteni-kobercu/.

Přičemž tato společnost nabízí rovněž čištění sedacích souprav a čalounění. K extrakčnímu čištění používá kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix a šetrné chemikálie. Na rozdíl od klasického suchého vysávání je možné s extrakčními metodami čistění docílit vysoké efektivity a účinnosti čištění. Prostřednictvím suchého vysávání jsou sice nečistoty rozpuštěny, avšak nejsou důkladně odsáty.

To ovšem neplatí pro extrakční čištění, při kterém je speciální čisticí prostředek vpraven do hloubky čistícího materiálu, čímž se nečistoty rozpustí a poté jsou vysokovýkonnou turbínou okamžitě nečistoty odsáty. U extrakčního vysávání se nemusíte obávat, že by v kobercích zůstala velká množství vody, která by mohla způsobit tvorbu plísní. Vyčištěné koberce schnou velmi rychle v řádu několika hodin. Celý proces probíhá velmi rychle.

S čištěním koberců Olomouc se můžete individuálně domluvit na čištění Vašich koberců také o víkendech a ve večerních hodinách v pracovním týdnu. Čištění koberců od společnosti Šachmat zajistí Vaší sedací soupravě i kobercům svěží vzhled. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

21. 02. 2014