Co potřebujete ke stavbě rodinného domu
 

Bydlení v montované dřevostavbě

Nenaplňuje Vás už dostatečně bydlení v panelovém bytu a rádi byste si nechali postavit rodinný dům? Obraťte se na společnost Stavex, která je skutečným odborníkem na stavění domů. Velmi moderním typem a v poslední době také velmi oblíbeným typem domu jsou dřevostavby, které Vám dopřejí nejen krásné bydlení, ale také Vám pomohou ušetřit energie za vytápění.

Energetická úspornost je minimálně o třicet procent nižší než náklady za vytápění u zděných domů. Výhody montovaných dřevostaveb spočívají také v jejich nízké stavební cenně. Také jejich stavba zabere mnohem méně času než u normálních zděných domů. Stavba nízkoenergetických domů a dřevostaveb probíhá v řádech týdnů. Na této webové adrese www.stavex.cz se můžete dočíst více informací o výhodách domů, které je možné si nechat postavit od společnosti Stavex.

Dříve než se rozhodnete pro definitivní stavbu Vašeho nového domu, můžete využít nabídky společnosti Stavex a prohlédnout si některý ze vzorových domů. Zatímco v panelovém bytě je slyšet každý větší ruch od sousedů. V dřevostavbě budete mít dostatek soukromí a klidu. Již Vás nebude více rušit kňučení psů Vašich sousedů, ani vrtání do zdí. Na výše uvedené webové adrese najdete také fotografie rodinných domů s jednotlivými místnostmi i ceníky jednotlivých typů rodinných domů, nízkoenergetických domů a dřevostaveb.

S bydlením ve dřevostavbě získáte větší užitnou plochu místností při stejné zastavěné ploše. V případě Vašich dalších dotazů můžete samozřejmě kontaktovat společnost Stavex a zeptat se na vše, co Vás zajímá. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

16. 01. 2014